Terapii Uzależnień

Godziny przyjęć 

 Wtorki od godz. 14:00

Lekarze 

 mgr Katarzyna Waligóra

Dodatkowe informacje 

Nazywam się Katarzyna Waligóra, jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji,interwentem kryzysowym, pedagogiem, mediatorem figurującym na liście stałych mediatorów sądowych, prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie.

Ukończyłam specjaalistyczne szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w Polskim Towarzystwie Zapobiegania Narkomanii w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobyłam w trakcie stażu klinicznego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu na Dziecięcym Oddziale Terapii Uzależnień od Środków Psychoaktywnych, w Ośrodku Terapii Uzależnień Dzieci i Młodzieży oraz Stowarzyszeniu Ekwinokcjum. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi i rodzinami. Specjalizuję się w psychoterapii skierowanej do osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych (np. narkotyków, alkoholu, leków) oraz od czynnośći (np.uzależnienie od gier komputerowych, hazardu).

W Centrum Medycznym Top Med przyjmuję we storki od godziny 14:00. W inne dni w gabinetach przy ul. Warszawskiej 25 b w Miechowie oraz ul. Zyblikiewicza 8/4 w Krakowie.

Rejestracja 

Rejestracja telefoniczna: 41 249 72 70 od poniedziałku do piątki w godzinach od 8:00 do 18:00.

Cennik 

Porada - 80,00 zł